Apie mus

Vėdinimo ir kondicionavimo projektai namams ir verslui bei pramonei reikalauja ilgalaikių ir patikimų partnerių ir efektyvių sprendimų. UAB „EOS“ yra pasiruošusi tapti tokiu partneriu ir padėti įgyvendinti Jūsų užsibrėžtus tikslus. Vertiname ilgalaikį ir sklandų bendradarbiavimą, kokybę ir lanksčią kainodarą. Rinkoje dirbame ne vienerius metus, todėl turime užsitarnavę patikimo partnerio reputaciją.

 

Bendradarbiaujame su nuo 2004 metų rinkoje esančia ir lyderiaujančia Lenkijos įmone HTS Sp. Z.o.o, kuri atstovauja ir nuolat atnaujina produktų asortimentą iš šioje srityje žinomiausių kompanijų, tokių kaip EC International, Armacell, Aspen, Bartosz, Belimo, Bio-Earth, Bosch, Climaver, Darco, Daikin, Den Braven, Fischer, Flakt Bovent, Frapol, Gree, Gripple, Halton, Harmann, Helios, Hisense, Interchemall, Irmark, K-Flex, Koelner, Konwektor, Lennox, Lindab, LG, Loximide, Marcopol, Mercor, Metalplast, Mitsubishi Electric, Nibco, Paroc, Östberg, RDJ-Klima, Rockwool, Rollfix, Rosenberg, Smay, Sonniger, Soudal, Supertape, Swegon, Systemair, Topex, Trox, Uniwersal, VBW, Vents, Venture Industries, Walraven, Würth.

Dirbdami su tokia komanda turime galimybę Jums pasiūlyti itin platų, kokybiškos įrangos, dalių, aksesuarų, montavimo medžiagų, bei apsauginių priemonių asortimentą. Siūlomų prekių asortimente rasite: vėdinimo kameras, buitinius ir pramoninius kondicionierius, šilumos siurblius, apvalius ir stačiakampius ortakius ir jų fasonines dalis, lanksčius ortakius, triukšmo slopintuvus, priešgaisrines sklendes, difuzorius ir groteles, reguliavimo sklendes, varinius vamzdžius, šilumine ir antikondensacinę izoliaciją, drenažo nuvedimo siurblius ir vamzdžius, o taip pat visas montavimo medžiagas ir reikalingus priedus. Tiekėjų siūloma produkcija yra patikrinta ir sertifikuota. Mūsų įmonė orientuota į profesionalius rangovus, kuriems mes garantuojame kokybę, originalų požiūrį, lankstumą, bei profesionalią pagalbą techniniais klausimais. UAB „EOS“ siūlomų vėdinimo ir oro kondicionavimo asortimentas yra vienas plačiausių Europoje, o glaudus bendradarbiavimas su tiekėjais leidžia pasiūlyti geriausią sprendimą bet kokiam projektui, nepriklausomai nuo jo dydžio ar sudėtingumo, bei užtikrina greitą mūsų klientų užsakymų realizavimą.

 

Jei Jus domina mūsų paslaugos, asortimentas ar turite klausimų apie įrangą, prašome susisiekti su mumis. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai atsakys į visus rūpimus klausimus ir parengs išskirtinį komercinį pasiūlymą Jums.